6 чэрвеня ў клубе TNT адбыўся чацвёрты канцэрт праекту «Бульбокс-LIVE». Выступалі: «Нафта», HandmadE і «Без паники».



































6 чэрвеня ў клубе TNT адбыўся чацвёрты канцэрт праекту «Бульбокс-LIVE». Выступалі: «Нафта», HandmadE і «Без паники».



































Автор: Пётр Петровский / Ultra-Music
Группы: HandmadE, Без паники, Нафта
Папраўце, кск, у апісанні «адбыщся»)